Kaip efektyviai išnaudoti stiklo įdaužų remonto rinkinį?

Kaip efektyviai išnaudoti stiklo įdaužų remonto rinkinį

Jei priekiniame stikle yra įskilimas ar įtrūkimas ir ketinate jį taisyti naudodami automobilių stiklų remonto rinkinį, geriausia iš pradžių sužinoti profesionalo nuomonę apie šiuos „pasidaryk pats“ metodus ir jų veiksmingumą. Nors „pasidaryk pats“ metodai vargu ar pakeis automobilių stiklų specialisto paslaugas, kartais jie gali laikinai padėti įveikti įtrūkimus, kurie blaško dėmesį ir erzina. Kad sutaupytumėte laiko ir sutaupytumėte pastangų pirkdami, pateikiame informaciją apie tai, kaip naudoti priekinio stiklo remonto rinkinį.

Pirkdami atkreipkite dėmesį į specifikacijas

Kaip yra daugybė įtrūkimų ir įskilimų, kurie gali paveikti jūsų priekinį stiklą, taip yra ir daugybė profesionalių taisymo rinkinių, skirtų šiai problemai išspręsti. Ieškodami tinkamo sprendimo, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kokio tipo įtrūkimus taiso stiklo įdaužų remonto rinkinys, kokie įrankiai įeina į komplektą, kokio tipo dervą naudosite ir ar yra kokių nors konkrečių aplinkos sąlygų, į kurias turėtumėte atsižvelgti.

Naudokite tik profesionalius, vardinius rinkinius

Kai kalbama apie automobilių stiklų remonto rinkinius, pigiau ne visada yra geriau. Naudokite tik tokį priekinio stiklo remonto rinkinį, kurį platina žinomo prekės ženklo atstovai ir parduoda automobilių remonto dirbtuvės. Pigiuose priekinio stiklo remonto rinkiniuose nenaudojama aukštos kokybės derva ir dažnai juose nėra visų automobilių stiklui taisyti reikalingų įrankių. Pasirinkus pigų rinkinį, priekinis stiklas gali būti papildomai pažeistas.

Priekinio stiklo remonto rinkinių naudojimo žingsniai

Naudodami automobilių stiklų remonto rinkinį atlikite visus veiksmus. Praleidus veiksmus arba jų neatlikus eilės tvarka, remontas gali nepavykti arba, dar blogiau, gali būti padaryta didelė žala priekiniam stiklui.

1 žingsnis– prieš pradėdami remontą, būtinai atidžiai perskaitykite instrukcijas. Nors bendra remonto idėja yra ta pati, skirtinguose rinkiniuose reikia atlikti skirtingus veiksmus.

2 žingsnis – patikrinkite, ar profesionaliame priekinio stiklo įtrūkimų remonto rinkinyje yra visi reikalingi įrankiai. Į daugumą rinkinių įeina įrankiai sudužusiam stiklui pašalinti, derva, įrankis dervai į plyšį įpurkšti ir kietėjimo įrankis. Jei nesate tikri, kas turėtų būti rinkinyje, instrukcijose turėtų būti vadovas.

3 žingsnis – pradėkite remontą naudodami pateiktą įrankį arba skustuvą stiklui ir nuolaužoms nuo įtrūkimo nugremžti.

4 žingsnis – užpildykite įtrūkimą derva, žiūrėdami, kad į įtrūkimą nepatektų oro burbuliukų.

5 žingsnis – kai įtrūkimą užpildysite pakankamai dervos, ant viršaus uždėkite kietėjimo juostelę ir palikite priekinį stiklą išdžiūti.

6 žingsnis – kai derva išdžius, skustuvu vėl nukrapštykite perteklių nuo priekinio stiklo.